Jídelní lístek   
en

O nás

Skvělá piva, šťavnaté burgery, lahodné sendviče, pekelně pálivá křídla a další jídla k pivu společně s pestrou nabídkou obědů v neformálním a zrekonstruovaném pubu v centru Brna. 

Najdete nás v Běhounské ulici, co by kamenem dohodil od Jakubského náměstí. V letním období máme na ulici venkovní zahrádku s obsluhou, celoročně vás zveme do zrekonstruovaného interiéru.

V první řadě chceme, aby se u nás naši hosté dobře bavili. Žízeň uhasíte produkcí z malých a středních českých a moravských pivovarů, jihomoravskými víny a drinky z bohatě zásobeného baru.

K jídlu si u nás můžete dát některý z našich poctivých burgerů, sendvičů a dalších specialit. Spolupracujeme se světovými šampiony, výrobci chilliomáček My-Chilli. Troufnete si na Kuřecí křídla ve smoked peppers sauce? V době obědů nabízíme oblíbené a kvalitní denní menu. Zaženeme váš hlad v kteroukoli denní dobu, najíte se u nás od 11 až do 23 hodin.

Náš tým každý den v kuchyni kmitá, aby vám ze základních surovin připravil jídla plná chutí. Nevaříme z polotovarů, děláme si i vlastní tatarku, kečup i chipsy, suroviny bereme od místních zemědělců, spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli, ctíme sezónu a čerstvost je pro nás vším.

Kapacita restaurace je 95 osob. Máme bohaté zkušenosti s různými večírky a oslavami včetně cateringu.

 


Adresa:
Běhounská 2/22, Brno
Otevírací doba:
PO-Pá 11-02
So 17-02
Ne zavřeno
Provozovatel:
Bensen s.r.o.
Běhounská 22, Brno
IČ: 27695450
DIČ: CZ27695450
Administrátor webu:
Impnet s.r.o.
Šimáčkova 137, Brno 
Bensen s.r.o.:
vedená u rejstříkového soudu v Brně pod spisovou značkou C 52688

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

rezervace