Jídelní lístek   

O nás

Skvělá piva, šťavnaté burgery a bohatá nabídka denních menu v neformálním prostředí v centru Brna. To je Veselá vačice jednou větou. Ale protože víme, že mezi našimi hosty jsou i velcí čtenáři, máme tu pro vás  i delší verzi:

Veselá vačice se nachází ve středu města, v epicentru hospodského a barového dění (trasa Běhounská-Jakubské náměstí-Kozí).
V první řadě chceme, aby se u nás naši hosté dobře bavili. Žízeň uhasíte produkcí z malých a středních českých  a moravských pivovarů, jihomoravskými víny a bohatě zásobeným barem.

K jídlu si u nás můžete dát některý z našich poctivých burgerů, hot-dogů a dalších specialit, včetně asijských.  V době obědů nabízíme oblíbené a kvalitní denní menu.

Šéfkuchař Miroslav Kaňa a jeho kuchařský tým každý den v kuchyni kmitají, aby vám ze základních surovin připravili jídla plná chutí. Nevaříme z polotovarů, děláme si i vlastní tatarku, kečup a dokonce i chipsy, suroviny bereme od místních zemědělců, ctíme sezónu a čerstvost je pro nás vším. V průběhu celého roku pořádáme degustační menu a speciální gastronomické akce.

Kapacita Veselé vačice je 95 osob. Máme bohaté zkušenosti s různými večírky a oslavami, a to včetně cateringu.

Veselá vačice vás rozjaří. Přijďte se o tom přesvědčit.

 


Adresa:
Běhounská 2/22, Brno
Otevírací doba:
PO-Pá 11-02
So 17-02
Ne zavřeno
Provozovatel:
Bensen s.r.o.
Běhounská 22, Brno
IČ: 27695450
DIČ: CZ27695450
Administrátor webu:
Impnet s.r.o.
Šimáčkova 137, Brno 
Bensen s.r.o.:
vedená u rejstříkového soudu v Brně pod spisovou značkou C 52688

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

rezervace